Forum True Live

Forum dla słitoszków, czyli mnóstwo rozrywki, sarkazmu, czarnego humoru i psychicznych adminów ;D

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2011-02-04 21:48:52

nikaa

Bogini

Zarejestrowany: 2011-02-04
Posty: 5

Nikaa

Cześć! W tym  dziale możesz nam się przedstawić i powiedzieć parę słów o sobie. Jest to taka pierwsza forma komunikacji na naszym forum i myślę, że dobry sposób aby pokazać się z jak najlepszej strony ;D
Ja zacznę ; D. Jestem nikaa i pełnię tutaj funkcję administratora. Mam nadzieję, że szybko mnie polubicie choć nie zawsze jest to łatwe xD. I pamiętaj, że jeśli masz jakiś problem, to zrobię wszystko żeby ci pomóc.

Offline

 

#2 2011-02-04 21:52:29

Katniss

Bogini

Zarejestrowany: 2011-02-03
Posty: 13

Re: Nikaa

oh jak uroczo

Offline

 

#3 2011-02-05 11:08:51

Evil

Bogini

Zarejestrowany: 2011-02-04
Posty: 11

Re: Nikaa

Katniss!
zamiast się zachwycać powinnaś się przedstawić. Nie ładnie tak komentować pro kółko wsparcia nie przedstawiając się...

Offline

 

#4 2011-02-05 11:14:14

Katniss

Bogini

Zarejestrowany: 2011-02-03
Posty: 13

Re: Nikaa

a Ty się przedstawiłas? Pffff. Dobra. Na prawdę musimy jakoś to forum podnieść ;D

Offline

 

#5 2011-02-05 18:12:41

nikaa

Bogini

Zarejestrowany: 2011-02-04
Posty: 5

Re: Nikaa

No dziewczyny, spamujecie jak nikt! Musicie dawać dobry przykład. To może ja je przedstawię ;D
Katniss - urocza dziewczynka o pięknym głosie. Często się śmieje i jest komputerowym maniakiem. Znajdziecie ją wszędzie: na plemionach, popmundo, metinie itd. Poza tym na pewno się z nią dogadacie, co może być dość trudne w przypadku Evil'a.
Evil - jak sama nazwa wskazuje nie jest aniołkiem. Często jest niemiła i wali prawdę prosto w oczy. Lepiej z nią nie zadzierać. Będzie często was ignorować, dlatego problemy techniczne zgłaszać raczej do Katniss xD. Oczywiście Evil to nie czyste zło i czasami uda wam sie z nią normalnie pogadać. Może nawet was polubi ( kto wie)!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fforumowicze.pun.pl www.wolfquest.pun.pl www.udc.pun.pl www.ntsd.pun.pl www.gildiabutelkarzy.pun.pl